تبلیغات
با قطره ها - حجاب وعفت فاطمۀ top

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 2 فروردین 1394
   حجاب وعفت فاطمۀ به بیان نمی کنجد به نمونه هائی اشاره می شود درروایت است که رسول خدا ص فرمود بهترین چیزبرای زنان چیست کسی جواب نداد تاعلی علیه السّلام پیش فاطمه آمد وفرمایش پدررابه فاطمه گفت فاطمه گفت چرا نگفتی بهترین زنان کسی که نه مردی اورا ببیند ونه اومردی راببیند وقتی علی به پیامبراین جواب را گفت پرسید این جواب را کی گفته عرض کردفاطمه فرمود فاطمه پاره تن من است .
درروایت دیگرعلی علیه السّلام  فرمود شخصی نابینا خدمت آن حضرت وارد می شد بی بی خودش را پشت پرده نهان کرد رسول خدا فرمود: چرا پنهان شدی اوکه نابیناست   گفت بابا اگراونمی بیند من که می بینم واو بوی مرا استشمام می کند. .رسول خدا فرمود :شهادت می دهم که تو پاره تن من هستی .
در حدیث دیگر رسول خدا فرمود چه وقت زن بخدا نزدیک می شود ؟اصحاب گفتند نمی دانیم وقتی فاطمه علیهاالسلام شنید گفت : بهترین زمان زن که بخدا نزدیک است وقتی است که درخانه بنیشیند .رسول خدا فرمود همانا فاطمه پاره تن من است.
    چشم پوشد زمرد نابینا== تا بدین حد حیا کند زهرا ====همچو مرغی که دانه برچیند== دوستان را جداکند زهرا
تابحال من جائی ندیده ام که فاطمه بنماز پدرش پیامبر به مسجد آمده باشد  درصورتی که خانه اش متصل مسجد وامام پیامبر
درروایت داریم که به علی علیه السلام عرض کرد یاعلی امروز بابام چنین فرمود ؟علی فرمود فاطمه توکه مسجد نمی آئی از کجا فهمیدی عرض کرد پسرم حسن از مسجد می آید ومنبر جدش را بمن بازگومی کند.این نمونه هائی از دختررسول خدا که کسی اوراندیده وحتی در قیامت هم ندامی رسد اهل محشرچشمهایتان را بپوشید تا دختر پیامبربطرف بهشت میرود .یک نگاهی هم بزنان خودمان نظرکنیم اینها که ادعای  محبت دختر پیامبررادارند بااین وضع ناگوار که زنان اقلیتهای مذهبی هم چنین نیستند.چه گویم که ناگفتنم بهتراست .وای بحال همسران آنها اگرخودشان به این وضع راضی شوند.
                  ملک یاحوریاآدم کی هستی===== که میداند چه هستی یا کی هستی        التماس دعارسولی راد


ارسال توسط علی اصغر رسولی راد
آرشیو مطالب
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ